* معرفي

كتابخانه موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در حال حاضر حدود 30000 مدرک شامل کتابهای فارسی و لاتین، لوح فشرده ، مجلات و روزنامه ها، کتابهای الکترونیکی، پایان نامه و پروژه های پایان تحصیلی دانشجویان می باشد. این مجموعه به صورت نيمه باز و منطبق با رده بندی کتابخانه کنگره آمریکا سازماندهی شده است.

کتابخانه موسسه با عقد قرارداد همکاری کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه فردوسی مشهد و همچنين كتابخانه شركت برق خراسان، امکان استفاده از کلیه منابع و پایگاههای اطلاعاتی این مراکز را داراست.

فضای کتابخانه شامل بخش مخزن و امانت، بخش مرجع و پايان نامه، بخش مجلات، بخش اطلاع رسانی خواهران و برادران و سالن مطالعه خواهران و برادران می باشد.

مجموعه خدمات و فعالیتهای کتابخانه در قالب ۵ بخش مجموعه سازی و فراهم آوری مواد، سازماندهی مواد، امانت و گردش کتاب، مرجع و اطلاع رسانی و نشریات ادواری انجام می شود و از ابتدای شروع به کار خود از نرم افزار جامع کتابخانه ای جهان گستر در بخش های مختلف آن استفاده می کند.

در حال حاضر حدود 1500 عضو ثابت دارد و روزانه پاسخگوی بیش از 200  نفر مراجعه‌ کننده از دانشجویان، اساتید و کارکنان است.

 --------------------------------------------------------

* مسئول كتابخانه و مركز اطلاع رساني

خانم مرضیه مقرونی

کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسي

آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

--------------------------------------------------------

 

* آدرس و شماره تماس

مشهد - بلوار پيروزي - ميدان حر - بلوار سرافرازان - سرافرازان 9 - ساختمان مركزي موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري - طبقه اول - كتابخانه و مركز اطلاع رساني

تلفن :  38218003    و یا    38210075 – داخلی 245