پايگاههاي فارسي


تاریخ ثبت : ۱۳-۰۹-۹۷
بازدید : ۴۱۶۹

* اشتراك با پایگاه اطلاعاتی سیویلیکا

كتابخانه و مركز اطلاع رساني موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري با پایگاه سیویلیکا مشترك مي باشد. کلیه کاربران دانشگاه شامل دانشجویان، کارشناسان و اعضای هیات علمی، از طریق IP های دانشگاه به کل مجموعه پایگاه استنادی کنفرانسهای کشور دسترسی خواهند داشت.

به منظور دریافت اصل مقالات، کاربران از از طریق IP های دانشگاه، به آدرس www.civilica.com مراجعه نمایند که در بالای صفحات نام موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری درج شده است. کافی است آدرس ایمیل خود را در پایین صفحه نمایش خلاصه مقاله وارد نمایند تا لینک دریافت اصل مقاله به آدرس ایمیل ایشان ارسال شود. در اين دوره محدودیت 2 مقاله در 24 ساعت برای هر دریافت کننده تعریف شده است.

با استفاده از خدمات سیویلیکا، شما می توانید:

..........................................................

*اشتراک با پایگاه مگیران؛ بانک اطلاعات نشریات کشور

 کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی موسسه، با پایگاه مگیران؛ بانک اطلاعات نشریات کشور به آدرس www.magiran.com به صورت IPbase مشترک مي باشد.

در اين پایگاه فهرست مطالب و چكيده بيش از 2000 عنوان نشريه علمي و تخصصي كشور درج شده است تا مراجعه كننده به راحتي بتواند در ميان مطالب مستند و قابل استفاده جستجو كند و مرجع مقالات مورد نياز خود را بيابد. باهمراهي مجلات عضو نسخه الكترونيكي متن بيش از 900.000 مقاله از حدود 1500 نشريه نيز از طريق اين سايت قابل مطالعه است.

با دسترسی به اين منبع منحصر به فرد، اساتيد و دانشجويان محترم در محیط موسسه، امكان مطالعه مقالات مورد نياز در حوزه هاي تخصصي و عمومي را دارند تا مطالعات و پژوهش هاي شغلي و آزاد ايشان با سرعت و سهولت بيشتري انجام شود.

 

..........................................................

 * جهت کسب اطلاعات بیشتر به خانم مقرونی، مسئول کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی مراجعه نمائيد.