فرا رسيدن بهار علم و دانش

"ای خوشا خاطر ز نور علم مشحون داشتن / تیرگیها را ازین اقلیم بیرون داشتن"

كتابخانه و مركز اطلاع رساني موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري، فرا رسيدن بهار علم و دانش و​ آغاز سال تحصيلي جديد را به كليه دانشجويان واعضاي هيات علمي موسسه، به ويژه دانشجويان ورودي جديد، تبريك گفته و حضور يكايك شما را در كتابخانه و مركز اطلاع رساني مغتنم مي داند.

سلامتي، بهروزي و موفقيت تحصيلي شما عزيزان را از خداوند متعال خواستاريم.


درخواست خريد كتاب

اساتيد و دانشجويان گرامي

با توجه به نزديك شدن به سال تحصيلي جديد، خواهشمند است جهت خريد كتابهاي جديد، ليست كتابهاي درخواستي خود را به مسئول كتابخانه خانم مقروني تحويل فرمائيد.

از اساتيد رشته هاي جديد مهندسي صنايع، روانشناسي، مترجمي زبان و حسابداري نيز درخواست مي شود ليست منابع پايه رشته هاي مذكور را  به واحد كتابخانه تحويل فرمايند.

 


فروش بیش از۱۵۰ هزار نسخه کتاب در طرح تابستانه کتاب

به گزارش  لیزنا، طرح « تابستانه کتاب» که با شعار « فراغتی و کتابی » در بازه زمانی یک ماه از ۱۶ تیرماه آغاز شده است و تا ۱۵ مردادماه ۹۵ در سطح کشور اجرا می شود، با استقبال کتابفروشی ها و کتابخوان های شهرهای بزرگ و کوچک کشور همراه شده است.

در طرح « تابستانه كتاب» كتاب هاي عمومي از ۲۰% تخفيف و كتاب هاي كودك و نوجوان از ۲۵% تخفيف برخوردار مي شوند. ادامه خبر ...

http://www.lisna.ir/images/m/13950429-130221.jpg


طرح تابستانه كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري

فرصت مطالعه بيشتر با ...

                   يك كتاب امانتي بيشتر

با توجه به تعطيلات تابستان، به منظور ايجاد فرصت مطالعه و استفاده بيشتر از منابع كتابخانه در اين ايام، كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري يك كتاب بيشتر به شما عزيزان امانت خواهد داد.

مجموعه كتابخانه به جز منابع تخصصي شامل بيش از دوهزار عنوان كتاب در زمينه هاي روانشناسي و موفقيت، ورزشي، مذهبي، ادبيات و ... مي باشد. در انتظار ديدارتان هستيم.


راه اندازی بخش استعلام عنوان پایان نامه در پایگاه سیویليكا

مجموعه سیویلیکا بخش جدیدی برای استعلام عناوین پژوهشی ایجاد نموده است تا با استفاده از آن، دانشجویان محترم بتوانند به رایگان استعلامهای لازم از عناوین پژوهشی انجام شده را دریافت نمایند.


درخواست خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

نظر به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت ماه، از کلیه اساتید و دانشجویان محترم تقاضا می شود، منابع درخواستی خود را ترجيحا به صورت حضوری و يا از طریق پورتال کتابخانه ، بخش " سفارش منابع"  تا تاریخ 15/2/95 اعلام نمایند.


بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.


طرح عيدانه كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري

فرصت مطالعه بيشتر با ...

                   يك كتاب امانتي بيشتر

با توجه به تعطيلات نوروزي، به منظور ايجاد فرصت مطالعه و استفاده بيشتر از منابع كتابخانه در اين ايام، كتابخانه موسسه، يك كتاب بيشتر به شما عزيزان امانت خواهد داد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  صفحات