ثبت پروپوزال و پايان نامه در پايگاه ايرانداك

قابل توجه دانشجويان محترم تحصيلات تكميلي:

بر اساس نامه شماره 4389/12238 مورخ 1386/8/20 وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوری، تمامی مراکز تحصيلات تکميلی موظف هستند تا يک نسخه از پايان نامه های دفاع شده را به پژوهشگاه اسناد و مدارک علمی کشور ارسال دارند. در اين ميان دانشجو موظف به 2 بار ثبت نام و دريافت 2 کد رهگيری می باشد: 

- کد رهگيری ثبت پايان نامه پيشنهادی (بعد از تصويب پروپوزال)

- کد رهگيری ثبت پايان نامه دفاع شده (بعد از دفاع از پايان نامه)


كاد ؛ كتابخانه الكترونيك دانشگاهي

نرم افزار كاد با بيش از 12000 جلد كتاب الكترونيكي لاتين و 90.000 صفحه مقالات علمي لاتين، بر روي سرور دانشگاه قرار گرفته است و براي دانشجويان در فضاي كتابخانه و مركز اطلاع رساني قابل دريافت و استفاده مي باشد. كتب و مقالات اين نرم افزار در رشته هاي معماري، عمران، برق،  مكانيك و كامپيوتر مي باشد.


دريافت رايگان متن كامل مقاله هاي فارسي

 مقاله هاي كنفرانس ها :

کلیه کاربران دانشگاه شامل دانشجویان، کارشناسان و اعضای هیات علمی، از طریق IP های دانشگاه به کل مجموعه پایگاه استنادی کنفرانس های کشور به آدرس www.civilica.com دسترسی خواهند داشت، و مي توانند نسخه الكترونيكي متن بيش از 354.000 مقاله كنفرانسي را دريافت نمايند.

مقاله هاي مجلات :

کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی موسسه، با پایگاه مگیران؛ بانک اطلاعات نشریات کشور به آدرس www.magiran.com به صورت IPbase مشترک مي باشد. نسخه الكترونيكي متن بيش از 900.000 مقاله از حدود 1500 نشريه ، از طريق اين سايت قابل مطالعه است.

* دريافت اطلاعات بيشتر در بخش پايگاههاي فارسي


عضويت در كتابخانه شركت برق منطقه اي خراسان

دانشجويان و اساتيد گرامي با دريافت معرفينامه از كتابخانه موسسه، مي توانند به عضويت كتابخانه شركت برق منطقه اي خراسان درآمده، و از دهها هزار مدرک ثبت شده فارسی و لاتین دراين كتابخانه استفاده نمائيد.

* دريافت اطلاعات بيشتر در بخش قراردادهاي همكاري


دسترسي آسان به پايگاههاي اطلاعاتي لاتين

قابل توجه اساتيد ، دانشجويان و پ‍ژوهشگران موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري

 كتابخانه و مركز اطلاع رساني موسسه، دسترسي آسان شما به پايگاههاي اطلاعاتي لاتين برقرار نموده است. 

كليه دانشجويان و اساتيد محترم، به منظور تامین منابع علمی لاتین مورد نیاز خود، می توانند پس از عضويت، در پایگاه های اطلاعاتی لاتین جستجو کرده و مقالات را به صورت آنلاین دریافت نمایند.

جهت عضویت و دریافت رمز عبور به منظور استفاده از سرویس فوق الذکر، مي توانيد در ساعات اداري به خانم مقروني مسئول كتابخانه و مرکز اطلاع رسانی؛  مراجعه نماييد.

ليست تعدادي از پايگاههاي مشترك :

 Wiley, Springer, IEEE, ScienceDirect ,Proquest, Taylor & Francis, Sage, Iopscience, ACS Publications, Emerald, APS, Jstor, ASME, AMS (mathscinet), ACM, AIP, RSC, Nature, ASCE, Oxford, Siam, Psycnet, Cambridge, OpticsInfoBase,Proquest

 


 صفحات  1  2  3  4  5  6  صفحات