ایران ِ با کتاب، ایران ِ پر اُمید : شعار هفته كتاب

با شعار " ایران ِ با کتاب، ایران ِ پر اُمید " بیست و سومین دوره هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران،

از شنبه ٢٣ آبان آغاز مي شود. دبیر بیست و سومین دوره هفته کتاب، خواستار تشکیل کمپینی ملی برای ترویج کتابخوانی بین مردم و مسئولان شد.


پنجم آبان؛ آغاز هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد

هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران ـ مشهد امسال از پنجم آبان ماه مصادف با 13 ماه محرم در نمایشگاه بینالمللی آغاز به کار خواهد کرد و تا 12 آبان ماه میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.


طرح جدید پايگاه سیویلیکا

طراحی و تغییرات ظاهری پایگاه سیویلیکا نهایی و از طرح جدید رونمایی گردید. علاوه بر سهولتهای دسترسی، سادگی در مطالعه محتوای آنلاین و همچنین امکان دسترسی از طریق مرورگرهای تلفن همراه در طراحی جدید لحاظ شده است.


طرح تابستانه كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري

فرصت مطالعه بيشتر با ...

                   يك كتاب امانتي بيشتر

با توجه به تعطيلات تابستان ، به منظور ايجاد فرصت مطالعه و استفاده بيشتر از منابع كتابخانه در اين ايام، كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري يك كتاب بيشتر به شما عزيزان امانت خواهد داد.


سامانه‌ی پیشینه‌ی پژوهش

سامانهی پیشینهی پژوهش به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران کمک میکند تا از پیشینهی موضوع پژوهش خود، به ویژه در پایاننامهها و رسالههای انجام شده در کشور آگاهی یابند و از کار دوباره پرهیز کنند. برای کاربست این سامانه، به آدرس http://pishineh.irandoc.ac.ir/ پس از ثبت نام و تأیید آن، وارد سامانه شوید و پس از ارائهی اطلاعات و موضوع پژوهش خود و پرداخت پانزده هزار تومان برای هر جستوجو (غیر قابل برگشت)، پاسخ خود را بین یک تا ده روز کاری (به جز روزهای پنجشنبه، جمعه، و تعطیل رسمی) دریافت کنید . کاربران گرامی، خود نیز میتوانند با جستوجوی رایگان در پایگاه اطلاعات گنج، پیشینهی پژوهش خود را بررسی نمایند.


پایگاه گنج (گنجینه علمی ایرانیان)

در این پایگاه به آدرس http://ganj.irandoc.ac.ir امكان جستجو برای همهی پژوهشگران و دانشجویان در پایاننامهها، نشریات علمی داخلی، مقالات همایشها، طرحهای پژوهشی و گزارشهای دولتی وجود دارد. سامانه همانند جو و پيشينه پژوهش از بخش هاي اين پايگاه هستند.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  صفحات