طرح جدید پايگاه سیویلیکا

طراحی و تغییرات ظاهری پایگاه سیویلیکا نهایی و از طرح جدید رونمایی گردید. علاوه بر سهولتهای دسترسی، سادگی در مطالعه محتوای آنلاین و همچنین امکان دسترسی از طریق مرورگرهای تلفن همراه در طراحی جدید لحاظ شده است.


طرح تابستانه كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري

فرصت مطالعه بيشتر با ...

                   يك كتاب امانتي بيشتر

با توجه به تعطيلات تابستان ، به منظور ايجاد فرصت مطالعه و استفاده بيشتر از منابع كتابخانه در اين ايام، كتابخانه موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري يك كتاب بيشتر به شما عزيزان امانت خواهد داد.


سامانه‌ی پیشینه‌ی پژوهش

سامانهی پیشینهی پژوهش به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران کمک میکند تا از پیشینهی موضوع پژوهش خود، به ویژه در پایاننامهها و رسالههای انجام شده در کشور آگاهی یابند و از کار دوباره پرهیز کنند. برای کاربست این سامانه، به آدرس http://pishineh.irandoc.ac.ir/ پس از ثبت نام و تأیید آن، وارد سامانه شوید و پس از ارائهی اطلاعات و موضوع پژوهش خود و پرداخت پانزده هزار تومان برای هر جستوجو (غیر قابل برگشت)، پاسخ خود را بین یک تا ده روز کاری (به جز روزهای پنجشنبه، جمعه، و تعطیل رسمی) دریافت کنید . کاربران گرامی، خود نیز میتوانند با جستوجوی رایگان در پایگاه اطلاعات گنج، پیشینهی پژوهش خود را بررسی نمایند.


پایگاه گنج (گنجینه علمی ایرانیان)

در این پایگاه به آدرس http://ganj.irandoc.ac.ir امكان جستجو برای همهی پژوهشگران و دانشجویان در پایاننامهها، نشریات علمی داخلی، مقالات همایشها، طرحهای پژوهشی و گزارشهای دولتی وجود دارد. سامانه همانند جو و پيشينه پژوهش از بخش هاي اين پايگاه هستند.


ثبت پروپوزال و پايان نامه در پايگاه ايرانداك

قابل توجه دانشجويان محترم تحصيلات تكميلي:

بر اساس نامه شماره 4389/12238 مورخ 1386/8/20 وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوری، تمامی مراکز تحصيلات تکميلی موظف هستند تا يک نسخه از پايان نامه های دفاع شده را به پژوهشگاه اسناد و مدارک علمی کشور ارسال دارند. در اين ميان دانشجو موظف به 2 بار ثبت نام و دريافت 2 کد رهگيری می باشد: 

- کد رهگيری ثبت پايان نامه پيشنهادی (بعد از تصويب پروپوزال)

- کد رهگيری ثبت پايان نامه دفاع شده (بعد از دفاع از پايان نامه)


كاد ؛ كتابخانه الكترونيك دانشگاهي

نرم افزار كاد با بيش از 12000 جلد كتاب الكترونيكي لاتين و 90.000 صفحه مقالات علمي لاتين، بر روي سرور دانشگاه قرار گرفته است و براي دانشجويان در فضاي كتابخانه و مركز اطلاع رساني قابل دريافت و استفاده مي باشد. كتب و مقالات اين نرم افزار در رشته هاي معماري، عمران، برق،  مكانيك و كامپيوتر مي باشد.


دريافت رايگان متن كامل مقاله هاي فارسي

 مقاله هاي كنفرانس ها :

کلیه کاربران دانشگاه شامل دانشجویان، کارشناسان و اعضای هیات علمی، از طریق IP های دانشگاه به کل مجموعه پایگاه استنادی کنفرانس های کشور به آدرس www.civilica.com دسترسی خواهند داشت، و مي توانند نسخه الكترونيكي متن بيش از 354.000 مقاله كنفرانسي را دريافت نمايند.

مقاله هاي مجلات :

کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی موسسه، با پایگاه مگیران؛ بانک اطلاعات نشریات کشور به آدرس www.magiran.com به صورت IPbase مشترک مي باشد. نسخه الكترونيكي متن بيش از 900.000 مقاله از حدود 1500 نشريه ، از طريق اين سايت قابل مطالعه است.

* دريافت اطلاعات بيشتر در بخش پايگاههاي فارسي


عضويت در كتابخانه شركت برق منطقه اي خراسان

دانشجويان و اساتيد گرامي با دريافت معرفينامه از كتابخانه موسسه، مي توانند به عضويت كتابخانه شركت برق منطقه اي خراسان درآمده، و از دهها هزار مدرک ثبت شده فارسی و لاتین دراين كتابخانه استفاده نمائيد.

* دريافت اطلاعات بيشتر در بخش قراردادهاي همكاري


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  صفحات